Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася лекція з безпеки життєдіяльності за участю представників ДСНС

У ЗНУ відбулася лекція з безпеки життєдіяльності за участю представників ДСНС

28.09.2018 15:00 Все Головні новини Відділ охорони праці Безпека життєдіяльності

28 вересня у ЗНУ пройшла зустріч студентів перших курсів різних факультетів та Економіко-правничого коледжу  з представниками Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, під час якої відбулася лекція з питань пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях а також демонстрація відеоматеріалів з теми.

Організаторами заходу виступили представники відділу охорони праці на чолі з начальником відділу – Маказаном Ігорем Юрійовичем. Відзначимо, що керівництво ЗНУ велику увагу приділяє питанням безпеки життєдіяльності усіх учасників освітнього процесу, у зв'язку з чим відділом охорони праці постійно організовуються і проводяться лекції та інші заходи спрямовані на формування відповідних знань у молоді.

Лекції з теми щодо поводження під час виникнення пожежі та надзвичайних ситуацій провели запрошені гості – провідний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, майор служби цивільного захисту Мельник Сергій Володимирович та провідний інспектор  відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Запорізького міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Запорізькій області лейтенант служби цивільного захисту Дудаль Олександр Сергійович.

Так, Сергій Мельник під час зустрічі з молоддю нашого вишу висвітлив питання протипожежної безпеки, первинних засобів пожежогасіння,  а також нагадав про правила тушіння пожежі, користування вогнегасниками та евакуації у разі виникнення пожежі. Зокрема, запропонував  присутнім переглянути  відеоматеріали з теми підготовлені співробітниками ДСНС про види вогнегасників, особливості їх використання, способи пожежогасіння та їх ефективність,  первинні засоби пожежогасіння, норми пожежної безпеки,  плани евакуації та дії в умовах надзвичайних ситуацій і пожеж. Співробітники ДСНС переконані, що знання головних правил пожежогасіння і евакуації може зберегти людські життя і допоможе уникнути трагічних наслідків. Головне в надзвичайній ситуації не панікувати, а діяти згідно правил пожежної безпеки.

Таким чином, представники команди ДСНС та відділу охорони праці ЗНУ в черговий раз привернули увагу молодих людей до виховання поважного ставлення до власної безпеки,  безпеки оточуючих людей та поведінки  в умовах пожежі  і надзвичайних ситуацій.