Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів-першокурсників розпочався медичний огляд

Для студентів-першокурсників розпочався медичний огляд

04.10.2018 10:15 Все Головні новини Медпункт медогляд студентів

Із 1 жовтня  у Запорізькому національному університеті стартував щорічний комплексний медичний огляд для студентів першого курсу вишу. Значна увага в університеті приділяється стану здоров’я молодого покоління, тому студентів закликають вчасно проходити обстеження і звертатись за наявності проблем до медичних фахівців. Зазначимо, що медичний огляд є обов’язковим для усіх студентів Запорізького національного університету.

Провідний фахівець ректорату Запорізького національного університету Іван Наливайко зазначив, що з 1 жовтня  до 15 листопада усі першокурсники мають можливість перевірити власний стан здоров’я. Для цього  медичний персонал докладає усіх зусиль, аби максимально ефективно провести огляд студентів, який включає огляд терапевта та гінеколога.

При цьому для проходження медогляду, який триває з 9.00-13.00, необхідно мати із собою дитячу амбулаторну картку,  дані про проходження флюорографії та карту профілактичних  щеплень (форма 063). Далі при проходженні медичного огляду першокурсникам оформляють студентську амбулаторну картку.

Відзначимо, що медогляд дозволяє проаналізувати стан здоров’я людини, виявити відхилення, за наявності таких, визначити чи необхідно зарахувати студента до основної, підготовчої чи спеціальної групи «за станом здоров’я» та забезпечити організм тими фізичними навантаженнями, які дозволено саме йому.
Для уникнення небажаних наслідків зі здоров’ям студентів усі першокурсники мають з’явитися до медичного пункту для студентів, який розташований збоку першого поверху навчального корпусу № 6 у відповідні терміни згідно з графіком. Детальну інформацію можна дізнатись у медпункті або зателефонувати за номером: 289-41-14.

Як зазначила керівник  медпункту  Ольга Шевченко, студентам, які зареєстрували декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги  саме з лікарями студентської поліклініки, необхідно до 1 січня 2019 перезаключити декларацію з лікарем за місцем проживання.

Також нагадуємо, що до послуг студентів не лише  медпункт, розташований на території студмістечка, але і студентська поліклініка, яка розташована за адресою: Залізнична, 1 на території Залізничної поліклініки (великий блакитний вказівник).