Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ для абітурієнтів провели пробне тестування з іноземних мов

На ФІФ для абітурієнтів провели пробне тестування з іноземних мов

01.10.2018 15:35 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність зустріч з абітурієнтами тренінг з аудіювання іноземними мовами

Тридцятого вересня на факультет іноземної філології завітали 350 учнів одинадцятих класів зі шкіл Запоріжжя, а також – із Запорізької та Дніпропетровської областей для того, щоб визначити рівень своїх знань з англійської, німецької та французької мов. Абітурієнти прагнули зрозуміти, на які теми необхідно звернути увагу під час підготовки до ЗНО з іноземних мов.

Проведенню незалежного оцінювання знань «TEST&tips» передували профорієнтаційні відвідування шкіл, інформування учнів та вчителів про захід, який проводиться на ФІФ уже четвертий рік поспіль.

У тестуванні взяли участь учні з 44 шкіл: із запорізьких  ЗОШ №№ 6,7,8, 11, 12, 15, 25, 28, 29, 31, 32, 34, 40, 45, 46, 50, 59,65, 69, 93, 45, 67, 70, 71, 79, 93, 96, 98, 99, 100, 103, 107, із Технічного ліцею, із гімназій і ліцеїв «Реал», «Контакт», «Логос», «Гармонія», «Елінт», «Перспектива», а також – із Енергодарської гімназії № 2, Приморської гімназії, Вільнянської школи № 1, Михайлівської школи № 3, Томаківської школа №2 (Дніпропетровська область). Варто відзначити, що вісім учнів виявили бажання тестуватися з двох мов.

Учасники тестування прослухали інформацію про ЗНУ загалом та про факультет іноземної філології зокрема. Вони отримали рекламну продукцію факультету та університету, дізналися про початок роботи підготовчих курсів 1 жовтня 2018 року та про День Абітурієнта 28 жовтня. Також викладачі ФІФ запросили майбутніх абітурієнтів на профорієнтаційні заходи – конкурс перекладачів (жовтень), конкурс на кращий відгук про художній твір іноземною мовою «FRESHview» (грудень-лютий), «One Day at Univesity»(березень), позааудиторні заходи іноземними мовами тощо. Але найбільшу зацікавленість випускників шкіл викликало оголошення про початок роботи в жовтні щомісячних тренінгів з аудіювання іноземними мовами.

Зміст тестів був максимально наближений до тестів ЗНО і включав аудіювання, проведення якого було б неможливим без допомоги начальника лабораторії мультимедійних засобів Віктора Кусакова.

Поруч із майбутніми абітурієнтами у цей день були викладачі факультету доценти Ірина Шама, Юлія Голуб, Наталя Надточій, Олена Лужаниця, Оксана Шевчук, ст. викл. Валентина Ємельянова (кафедра англійської філології), доценти Анна Юнацька, Світлана Чуян (кафедра теорії і практики перекладу з англійської мови), доценти Лариса Пінчук, Алла Мамедова, Олена Павлюк, ст. викл. Марина Трофіменко, Ольга Салдецька, (кафедра викладання другої іноземної мови), доценти Лариса Федоренко, Ольга Тупахіна, Ірина Велика (кафедра німецької філології), доценти Тетяна Уділова, Оксана Тєлкова, Інна Тарасюк (кафедра романської філології).

Під час анкетування учнів було започатковано базу абітурієнтів - 2019 та виявлено, на які факультети ЗНУ планують вступати учасники тестування.

Результати тестування та рекомендації буде надіслано кожному учаснику на електронну пошту не пізніше 10 жовтня 2018 року.

Факультет іноземної філології