Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели майстер-клас для майбутніх правників

На юридичному факультеті провели майстер-клас для майбутніх правників

02.10.2018 08:43 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Тиждень права освітній процес майстер-клас

Першого жовтня у рамках Тижня права завідувач сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Тетяна Пригор провела майстер-клас для студентів Запорізького національного університету. Вона присвятила заняття темі «Поняття та зміст Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та протоколів до неї. Європейський суд з прав людини як механізм захисту прав людини».

Декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць наголосила на важливості та значущості налагодження взаємозв’язків між Запорізьким національним університетом та Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізький області та проведення таких майстер-класів для майбутніх правників. Тетяна Олександрівна висловила сподівання, що така співпраця буде корисною і результативною для обох сторін.

Під час заходу слухачам повідомили інформацію щодо останніх проектів, які було запроваджено Міністерством юстиції України, спрямованих на забезпечення захисту прав громадян, зокрема про проекти «Онлайн-будинок юстиції», «Я маю право!» та «Open Space».

Студенти відзначили корисність й інформаційну насиченість заходу й висловили сподівання, що заняття в такому форматі й надалі часто використовуватимуться під час освітнього процесу на факультеті.

Фотогалерея:

Юридичний факультет