Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» здобула впевнену перемогу у першому груповому етапі Кубку України з волейболу

Команда «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ»  здобула впевнену перемогу   у першому груповому етапі  Кубку України з волейболу
03.10.2018 10:44 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Орбіта Кубок України

28-29 вересня на базі СОК ЗНУ відбулись спортивні змагання в рамках першого етапу Кубку України з волейболу серед жінок в групі С.

Так, 28 вересня на спортивному майданчику ЗНУ зустрілись команди «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» (Запоріжжя) та «Університет-ШВСМ» (Чернігів), які зіграли з рахунком 3:0 (25:19, 25:19, 25:7) на користь «Орбіти».

Наступного дня між собою зіграли команди «Університет-ШВСМ» та ХОВУФКС (Харків) з результатом 2:3 (19:25, 25:23, 25:20, 22:25, 9:15).

А вже 30 вересня команда «Орбіта» провела волейбольну зустріч з командою ХОВУФКС. І підопічні Володимира Бузаєва, Ірини Комісарової та Сергія Попова знову вибороли перемогу, продемонструвавши у грі стійкий характер. Гра закінчилась  перемогою «Орбіти» з рахунком 3:0 (25:19, 27:25, 25:22).

В той же час, спортивні змагання у групах А і В проходять між іншими волейбольними командами в рамках Кубку України у містах Житомир та  Луцьк.

Нагадаємо, що згідно регламенту проведення Кубка України, до другого етапу змагань виходять по дві найсильніші команди із груп А та С, і три найкращі команди - із групи В.  Тож, у команди «Орбіта» є всі шанси здобути перемогу в наступному етапі змагань.

За словами тренерів команда плідно та активно  готується до наступних ігор і подальших перемог.