Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів, співробітників та викладачів ЗНУ працюють спортивні секції вишу

Для студентів, співробітників та викладачів ЗНУ працюють спортивні секції вишу

03.10.2018 15:55 Все Головні новини Спортивні секції СОК ЗНУ

У Запорізькому національному університеті велику увагу приділяють розвитку спорту і заохоченню молоді та співробітників до ведення здорового способу життя. В цьому сенсі заняття спортом є важливим складником становлення гармонійно розвиненої і здорової особистості.

Тож студенти, співробітники та викладачі вишу, які хочуть займатись спортом, можуть відвідувати різні секції вишу. Так, у фітнес-залі вишу можна займатись аеробікою, спортивними танцями під керівництвом професійних тренерів, в ігровому залі СОК - баскетболом, волейболом, відвідувати секцію з футзалу, у тренажерному залі – атлетичною гімнастикою, у залах аеробіки №1 і №10 – йогою, аеробікою, карате,  у гімнастичному залі – спортивною гімнастикою, спортивною аеробікою, художньою гімнастикою, акробатикою, рукопашним боєм, кіокушинкай карате та іншими видами спортивних навантажень. Також можна відвідувати секції з настільного тенісу та легкої атлетики.

Також викладачі, співробітники та студенти можуть займатись у групах спортивного удосконалення  та групах «Здоров’я» у спортивному залі 2 корпусу ЗНУ та у СОК ЗНУ, зокрема такими видами спорту, як волейбол, настільний теніс, баскетбол, атлетична гімнастика,  футзал, фітнес-аеробіка, йога та аеробіка.

Відзначимо, що їх проведення координують викладачі кафедри фізичного виховання (завідувач Віктор Горбуля). І вони для студентів і співробітників університету є безкоштовними.

Всі охочі мають нагоду ознайомитися із розкладом цих занять у холі спортивно-оздоровчого комплексу на його інформаційних стендах.

Серед осіб, які зараз координують роботу гуртків, такі відомі викладачі й тренери: Юрій Арестенко, Сергій Попов, Віктор Горбуля, Геннадій Кушнір, Ілля Донченко, Галина Петрова, Сергій Жестков, Борис Кокарєв, Ольга Рибалка, Дар'я Ванюк та інші.
Варто відзначити, що розклади занять будуть розміщені й на сайті Запорізького національного університету. З ними ви зможете ознайомитися на сторінці Спортивного комплексу ЗНУ: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/1538

За додатковою інформацією студенти можуть звертатися до керівництва кафедри чи спортивно-оздоровчого комплексу.