Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У коледжах ЗНУ обговорили новий порядок проведення ДПА та збирають пропозиції щодо нього

05.10.2018 11:56 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Торговий коледж державна підсумкова атестація проект наказу МОН України

Міністерство освіти і науки України запропонувало для громадського обговорення доопрацьований проект наказу МОН України «Про затвердження Порядку проведення державної підсумкової атестації». Не залишились осторонь від цієї важливої законодавчої ініціативи і представники Економіко-правничого та Торгового коледжів Запорізького національного університету.

Співробітників коледжів проінформували про цю важливу новину та зазначили, що більше про деталі вони зможуть дізнатися на сайті МОН України за покликанням:

Під час обговорення його учасники уточнюють, що зміниться у механізмі проведенні ДПА та які дисципліни є обов’язковими для складання?

Зокрема, їхню увагу закцентуали на тому, що передбачається, що українську мову студенти коледжів мають здавати обов’язково.

У закладах вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації до складання атестації допускатимуться студенти, які виконали вимоги освітньої програми профільної середньої освіти з підготовки молодших спеціалістів на основі базової середньої освіти. Здобувачі освіти закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, які отримали 1, 2 чи 3 бали за результатами атестації, відраховуються із закладу освіти.

Представники коледжів звертаються до всіх охочих та пропонують їм приєднатися до громадського обговорення проекту МОН України.

Завантажити потрібний документ можна за покликанням: http://nus.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/dpa.docx

Звертаємо вашу увагу, що усі зауваження, коментарі та пропозиції до проекту наказу приймаються до 16.10.2018 року на електронну пошту: baitemirova@mon.gov.ua