Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо із Всеукраїнським днем юриста!

Вітаємо із Всеукраїнським днем юриста!

08.10.2018 11:53 Все Головні новини Факультети Юридичний Привітання День юриста юридичний факультет

Шановні викладачі та студенти юридичного факультету Запорізького національного університету!

Цього сонячного й золотого осіннього дня щиросердно вітаємо вас із професійним святом – Днем юриста!

Це свято об’єднує фахівців різних галузей права, що стоять на захисті прав і свобод українців. У цей урочистий день приймають вітання люди, усе життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право».

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України шляхом побудови демократичної держави європейського зразка, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Колектив Запорізького національного університету цього святкового дня засвідчує вам свою глибоку пошану й щиросердно дякує викладачам юридичного факультету за їхню невтомну працю з підготовки нової генерації правників України.

Ваша плідна наукова діяльність, добре відома далеко поза межами регіону, створення й розвиток наукової школи адміністративного права, активна участь у суспільному й громадському житті запорізького краю сприяють зміцненню іміджу ЗНУ як провідного закладу вищої освіти Півдня України.

Не менш важлива для подальшого розвитку Запорізького національного університету плідна й кропітка щоденна праця співробітників юридичного відділу вишу, які докладають усіх зусиль для процвітаня університету.

Ми твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!