Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники факультету журналістики привітали своїх шкільних вчителів із Днем працівників освіти

10.10.2018 10:41 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики профорієнтаційна діяльність візит до школи

Шостого жовтня студенти-першокурсники факультету журналістики спеціальності «Реклама та зв`язки з громадськістю» ЗНУ завітали до шкіл м. Запоріжжя та області з нагоди Дня освітянина. Вони привітали вчителів та керівництво закладів. Традиційно ініціаторами іміджевого заходу були професор Віта Березенко та доцент Тетяна Іванець із кафедри теорії комунікації, реклами та зв`язків із громадськістю.

Студенти, які завітали до навчальних закладів середньої ланки освіти, є випускниками ЗОШ №№ 1, 10, 72, 90, 103, ЗНВК № 63, 109, ліцею № 62, колегіуму № 98, гімназій № 6, 8, 127, «Малої гуманітарної академії» та запорізької школи-інтернату «Січовий колегіум».

Вони висловили щиру вдячність вчителям за їх сумлінну працю та побажали терпіння, міцного здоров`я, слухняних учнів, бажання нести знання та мудрість молодшому поколінню, щастя в родинному колі, миру та щастя. І, звісно, не втрималися, аби не зробити пам`ятні фотографії, аби потім згадувати ці безтурботні роки середньої школи. Також було урочисто вручено подяки директорам та вчителям від керівництва факультету журналістики Запорізького національного університету.

Важливість таких заходів є безперечною. Це чудова можливість отримати цінний зв`язок між школою та вишем задля розбудови нової моделі системи освіти та єдиного для всіх освітнього процесу. Але, найголовніше, – це вагома роль та внесок вчителя в підготовку молоді, аби в майбутньому вони стали сумлінними студентами, успішними професіоналами та достойними особистостями.

Фотогалерея:

Кафедра теорії комунікації, реклами