Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі економічного факультету тісно співпрацюють зі школами

Викладачі економічного факультету тісно співпрацюють зі школами

10.10.2018 11:04 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет подяка ректора співпраця зі школами

Викладачі кафедри економічної кібернетики економічного факультету ЗНУ п’ятого  жовтня 2018 року завітали до загальноосвітньої школи № 88 міста Запоріжжя з привітаннями з Міжнародним днем вчителя.

Почесною місією викладачів стало вручення Подяки ректора ЗНУ Миколи Фролова директору школи Людмилі Златовій за сприяння проведенню профорієнтаційних заходів, високий рівень підготовки випускників школи, які для подальшого навчання обрали Запорізький національний університет. Було висловлено особливу вдячність викладацькому колективу школи за внесок в інтелектуальний розвиток Запорізького регіону та сподівання на подальшу плідну співпрацю з нашим університетом.

Економічний факультет