Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі влаштували свято до Дня здоров’я

В Економіко-правничому коледжі влаштували свято до Дня здоров’я

11.10.2018 08:57 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж студентська рада культурно-масова діяльність екскурсія День здоров’я

Дружня команда адміністрації та студентів Економіко-правничого коледжу відсвяткували День здоров’я на біостанції-профілакторії ЗНУ.

Нещодавно вранці на площі перед навчальним корпусом ЗНУ №2 зібралися усі найактивніші та найспортивніші студенти ЕПК. На спеціальних автобусах вони вирушили назустріч незабутнім враженням, минаючі ранкові краєвиди.

Після прибуттю на дивовижний острів Хортиця учасники свята змогли помилуватися мальовничими пейзажами Борисфена та надихнутися на те, щоб зробити цей день найцікавішим днем у їхньому житті.

Розпочався захід з урочистого привітання студентів із Днем здоров’я та побажанням успіхів від директора коледжу Олени Грибанової. Промова її вмотивувала присутніх і налаштувала на продуктивне змагання. Згодом відбулася перекличка. Кожна команда мала вигукнути свою назву та девіз, аби заявити про себе. Перший курс впорався не гірше, ніж бувалі другокурсники, що показало, що підлітки готові до змагань.

Ранок має починатися із зарядки, тож наша студрада провела невеличку розминку перед початком справжнього випробування. Юнаки та дівчата стрибали, хлопали у долоні та танцювали, розігріваючись на свіжому повітрі острову Хортиця.

Найцікавішою частиною свята завжди був і залишається квест. Студенти бігали поміж багатьма складними локаціями, виконували різноманітні завдання (як фізичні, так і розумові). Вони вели запеклу за перше місце, оскільки кожна команда хотіла стати кращою. Судді були дуже суворими, але, звісно ж, усі успішно пройшли квест та отримали масу задоволення.

Уже стало традицією, що групи на спеціально відведених столах викладали із їжі цікаві фігури та знаки, які потім оцінювали судді. А шоу талантів надало можливість заявити про себе: студенти показували яскраві танцювальні та акробатичні номери, співали чудові пісні гуртом. Тоді ж студрада змогла побачити ще нереалізований потенціал першокурсників, що потім можна буде долучити до усіляких заходів на рівні коледжу та університету.

І, нарешті, наприкінці заходу відбулася дискотека, під час якої кожен насолоджувався музикою та веселою компанією.

Студентам неймовірно сподобався наш День здоров’я, вони змогли чудово та активно провести вихідний, зав’язати нові знайомства та просто гарно відпочити. Цей день вони не забудуть ніколи!

Фотогалерея:

Софія Кравчук