Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступна кампанія-2019 - провідна тема Дня абітурієнта в ЗНУ

Вступна кампанія-2019 - провідна тема Дня абітурієнта в ЗНУ

09.11.2018 16:11 Все Головні новини День абітурієнта вступ-2019 ЗНО

Уже 11 листопада у Запорізькому національному університеті відбудеться наймасштабніша подія осені – День абітурієнта! На захід запрошуються вступники, їхні батьки, вчителі та всі охочі.  У програмі: зустріч із керівництвом вишу та директором Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Мариною Горбенко-Хвастуновою, обговорення Правил вступу до ЗНУ в 2019 році та особливості проходження зовнішнього незалежного оцінювання, презентація переваг навчання на факультетах Запорізького національного університету та, звичайно, екскурсія вишем. Початок заходу – о 10 годині. Місце проведення: актова зала навчального корпусу №2. Адреса: вулиця Жуковського, 66Б.

Під час Дня абітурієнта в ЗНУ його учасники не лише дізнаються більше про провідний виш Півдня України, особливості навчання на різних факультетах і перспективи, які відкриваються перед його випускниками, але й зможуть поставити всі актуальні для них запитання, пов'язані зі вступною кампанією 2019 року, фахівцям університету та Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти.

Телефони для довідок:  (0612) 228-76-01 та 289-12-96, 764-67-53

Сторінка приймальної комісії ЗНУ:

Також слідкуйте за новинами та анонсами: