Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час спартакіади визначили переможців змагань із шахів серед хлопців

Під час спартакіади визначили переможців змагань із шахів серед хлопців

11.10.2018 14:07 Все Головні новини Спартакіада Шахи

11 жовтня в рамках студентської спартакіади університету відбулися  фінальні змагання із шахів серед хлопців.  Організатором заходу традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

У змаганнях із  шахів, які проходили у СОК ЗНУ з 8 жовтня,  взяли участь студенти 10 факультетів. Суддею на цьому змаганні виступив доцент кафедри фізичного виховання Юрій Гришко.

Як зазначили організатори та суддя змагань,  учасники  продемонстрували непогані результати  гри у шахи.

Тож, за результатами змагання із шахів серед хлопців 1 місце посіли студенти математичного з результатом 27,5 очок,  2 місце – студенти економічного факультету (25,5 очок),  3 місце – студенти факультету соціології та управління (22,5 очок).

Відзначимо, що переможці змагань були нагороджені  грамотами і медалями.

Олена Переверзєва