Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам факультету СПП розповіли про медичну реформу та медстрахування

Студентам факультету СПП розповіли про медичну реформу та медстрахування

На факультеті соціальної педагогіки та психології дбають не лише про підготовку висококваліфікованих сучасних фахівців та надання студентам міцних знань. Серед питань, які перебувають під особливим контролем керівництва факультету, зокрема його декана Ольги Пономаренко, – піклування про здоров’я студентів й профілактиці захворювань серед молоді.

Саме тому всі представники студентської спільноти факультету вчасно та в повному обсязі отримали всю необхідну інформацію, аби свідомо зареєструвати «Декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги».

Так, днями у навчальному корпусі №8 в актовій залі відбулася зустріч із представником медустанови. Студенти прослухали про новації у галузі медицини. Також вони мали змогу поставити свої запитання щодо медстрахування, критерії вибору сімейного лікаря й особливостей заповнення відповідної декларації тощо.

Під час заходу студентам факультету СПП нагадали, що у зв’язку з реформуванням медичної галузі в Україні, повнолітнім студентам усіх курсів і спеціальностей Запорізького національного університету, необхідно зареєструвати «Декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги». Особливо це стосується першокурсників, які тільки вступили до вишу.

Нагадаємо, що це можна зробити на базі медичного пункту для студентів, який розташований збоку першого поверху навчального корпусу № 6. Детальну інформацію можна дізнатись у медпункті або зателефонувати за номером: 289-41-14.

Студентам, які зареєстрували декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги  саме з лікарями студентської поліклініки, необхідно до 1 січня 2019 перезаповнити декларацію щодо вибору лікаря за місцем проживання.