Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / В ЕПК стартувала Декада мужності та звитяги до Дня захисника України

В ЕПК стартувала Декада мужності та звитяги до Дня захисника України

В ЕПК стартувала Декада мужності та звитяги до Дня захисника України
12.10.2018 11:17 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Екноміко-правничий коледж патріотичне виховання культурно-масова робота Тиждень мужності та звитяги

Одинадцяте жовтня у стінах Економіко-правничого коледжу ЗНУ розпочався Тиждень мужності та звитяги, приурочений до Дня захисника України.

Розпочали захід кандидат історичних наук Максим Носик і керівник фізичного виховання в ЕПК Анна Білоус. Вони розповіли присутнім про важливість тематичного тижня та запросили студентів взяти в ньому активну участь. Також організатори запропонували переглянули відеоролик до Дня захисника України та вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів.

Після цього зі привітальними словами до підлітків звернулася директор коледжу Олена Грибанова. Вона поздоровила всіх із початком Тижня мужності та звитяги, розповіла про наступні заходи та закликала студентів долучитися до діяльності в рамках проекту «Живи і працюй в Україні» (презентація робіт відбудеться у вівторок, 16 жовтня).

Згодом розпочався інтелектуальний квест. У ньому грали 8 команд, що складалися зі студентів 1 та 2 курсів різних спеціальностей.

Першокурсники та другокурсники вирішували історико-літературний та історичний кросворди, а також розв’язували філворд з історичними термінами. Студенти захоплено боролися за перше місце, підводячи руки, щоб відповісти.

За результатами, 1 місце посіла група К17-18 (спеціальність фізична культура та спорт 1 курс). 2 місце – група К17-17(спеціальність фізична культура та спорт 2 курс), а 3 місце поділили між собою групи К81-18 (спеціальність правознавство) та К242-17 (спеціальність туризм).

Тиждень подовжиться 12 жовтня, на студентів ЕПК цього дня чекає брейн-ринг «З Україною в серці».

Організатори заходу бажають студентам подальших перемог та успіхів у навчанні!

 

Аліна Тесленко

 

Схожі новини