Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбулася презентація діяльності НТСАДМВ

На факультеті журналістики відбулася презентація діяльності НТСАДМВ

12.10.2018 13:05 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених презентація

Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету журналістики Владислав Білоконь зустрівся з першокурсниками. Під час заходу презентували діяльність Наукового товариства.

Першокурсники дізналися про грантові програми, наукові конкурси. Для них анонсували програму НТСАДМВ на 2018-2019 навчальний рік. Студенти ставили доповідачу питання та виявляли зацікавленість в участі у проектах.

Голова товариства, акцентуючи увагу на відкритість структури, залишив свої контактні дані. Він висловив готовність допомогти в питаннях, пов’язаних з науковою діяльністю.

Владислав Білоконь, коментуючи зустріч зі студентами, відзначив запал першого курсу: «Чесно кажучи, дуже боявся побачити байдужі обличчя, хвилювався, що не зможу їх зацікавити. На щастя, як і належить факультету журналістики, в нас виявилися дуже активні та допитливі першокурсники».

Факультет журналістики