Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ долучилися до Міжнародного форуму Інтеграції та Кооперації «InCo Forum 2018»

12.10.2018 14:46 Все Головні новини Юридичний факультет факультету менеджменту наукова діяльність форум «InCo Forum 2018»

Дванадцятого жовтня у виставковому центрі «Козак Палац» розпочалась робота «InCo Forum 2018». Його організаторами виступили Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька торгово-промислова палата та Агенція регіонального розвитку Запорізької області. У заході взяли участь не лише представники об’єднаних територіальних громад, представники бізнесу й науки, високопосадовці, але й викладачі та студенти запорізьких вишів. Так, ЗНУ на заході представляли проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, викладачі та студенти юридичного факультету та факультету менеджменту.

За словами організаторів, метою проведення форуму є посилення спроможності економічного розвитку об’єднаних територіальних громад, шляхом імплементації міжнародного досвіду та розвитку внутрішньої та зовнішньої кооперації між громадами, компаніями.

На виставці представлені ОТГ та компанії, які презентують у різних формах свою діяльність. Зокрема, частують гостей, намагаються залучити інвесторів, пропонують інформаційні листівки, брошури, буклети, розповідають про свої особливості.

Тут можна побачити такі об’єднані територіальні громади Запорізької області, як Оріхівська, Комишуваська, Біленьківська, Гуляйпільська, Долинська, Веселівська, Роздольска, Чернігівська, Широківська та інші.

Із присутніх на заході компаній найбільший інтерес студентів викликали такі, як BEZAL (виготовлення меблів на замовлення), Liqberry (український виробник органічних ягідних паст), POWERLUX (спеціалізовані світлодіодні світильники для пішохідних переходів, світлодіодні лампи для освітлення промислових і складських приміщень), Домкомплект (представляє готові до складання елементи майбутнього будинку).

Перший день роботи форуму передбачає роботу трьох панельних дискусій одночасно. Студенти ЗНУ обрали дискусію на тему «Міжнародна технічна допомога для розвитку бізнесу та громад», де почули виступи таких експертів як Геннадій Бортніков, який є представником Німецько-Українського Фонду, ризик-менеджером, і Світлана Чеботарьова, яка є Радником проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» (GIZ). До речі, пані Світлана розповіла про те, що глобальною метою GIZ є підтримка людей та спільнот у країнах, що розвиваються, країнах із перехідною економікою та розвинених країнах. Так, GIZ в Україні працює у всіх регіонах. Також присутні заслухали виступ Райнера Штальнера – представника ТПП в Австрії – щодо міжнародного маркетингу.

Фотогалерея:

Юридичний факультет