Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо Олександру Звягіну із захистом кандидатської дисертації!

Вітаємо Олександру Звягіну із захистом кандидатської дисертації!

16.10.2018 08:46 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Відділ аспірантури і докторантури історичний факультет захист дисертації

Колектив Запорізького національного університету вітає старшого викладача кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Олександру Михайлівну Звягіну з успішним захистом дисертації «Зовнішня політика Польського королівства в Центрально-Східній Європі в умовах міждинастичного суперництва Ягеллонів і Габсбургів (1507–1548 рр.)» на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук зі спеціальності 07.00.02 – всесвітня історія.

Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент, професор кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету Людмила Олексіївна Нестеренко.

Захист відбувся 10 жовтня 2018 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.133.02 у Київському університеті імені Бориса Грінченка

Бажаємо подальших успіхів і досягнень!

Відділ аспірантури і докторантури