Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти коледжів ЗНУ взяли участь у заходах до Дня Захисника України

Студенти коледжів ЗНУ взяли участь у заходах до Дня Захисника України

16.10.2018 09:59 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж патріотичне виховання День захисника України

Чотирнадцятого жовтня в Запоріжжі на майдані Героїв відбулися урочистості, присвячені Дню захисника України. Тут же організатори дійства провели церемонію прийняття присяги вихованцями ліцею-інтернату «Захисник». Студенти Економіко-правничого і Торгового коледжів Запорізького національного університету, справжні патріоти своєї країни, не могли не долучитись до участі у святі.

На початку заходу в прямому ефірі всіх присутніх привітав Президент України Петро Порошенко. Він побажав всім міцного здоров’я, процвітання, натхнення та успіхів.

У рамках заходу організували виставку військової техніки, що викликала неабиякий інтерес у мешканців і гостей міста Запоріжжя.

Представники Економіко-правничого і Торгового коледжів ЗНУ щиро подякували організаторам цього свята. Вони наголосили, що вважають: участь у таких заходах дуже корисна для молоді, адже формують почуття гідності та патріотизму.

Фотогалерея:

Торговий коледж