Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК для студентів влаштували брейн-ринг «З Україною в серці»

В ЕПК для студентів влаштували брейн-ринг «З Україною в серці»

16.10.2018 11:16 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж патріотичне виховання брейн-ринг

Днями у рамках проведення тижня Мужності та звитяги в Економіко-правничого коледжі ЗНУ провели брейн-ринг «З Україною в серці». Участь у заході взяли команди студентів 1 курсу Економіко-правничого коледжу, які отримали змогу підвищити свій рівень знань із культури та історії України, відповідаючи на різноманітні цікаві питання.

Розпочав брейн-ринг кандидат наук з історичних дисциплін Максим Носик. Він привітав учасників та розповів про правила проведення заходу, який складався з IV турів. Після цього учасники кожної з команд обрали собі назви. Таким чином,  участь у I турі взяло 7 команді із такими назвами:

•  група К71-18 (бухгалтерський облік) – команда «Матріархат»;
  •  група К231/1-18 (соціальна робота) – команда «Волонтер»;
  •  група К81-18 (право) – команда «Право»;
  •  група К121-18 (інженерія програмного забезпечення) – команда «Монархи»;
  •  група К61-18 (журналістика) – команда «Выжившие»;
  •  група К17-18 (1) (фізичне виховання) – команда «Рожденные побеждать»;
  •  група К17-18 (2) (фізичне виховання)  – «Тінейджери».

У I та II турах брейн-рингу учасники команд повинні були відповісти на питання з української історії та культури. Якщо на перші 5 запитів відповіли правильно майже всі команди, то з наступними питаннями, що почали ускладнюватись, було не так просто.

III тур під назвою «Ой…» вимагав від учасників не лише знання українського фольклору, а й фантазії та креативу. Завданням цього туру було створити різноманітні вигуки, характерні для таких переживань, як дорікання, страх, переляк, горе та здивування. Із завданням цього туру впоралися майже всі команди, продемонструвавши таким чином здатність до експромту.

Останній, IV, тур під назвою «Ребус» був не менш цікавий ніж попередні, адже він перевіряв кмітливість та увагу студентів. Учасникам команд потрібно було серед великої кількості комбінацій літер знайти потрібні 20 слів, пов’язаних з українською історією. Усі команди гарно впоралися з цим завданням, отримавши, таким чином, значну кількість балів за правильні відповіді.

Після цього туру відбулося підрахунок балів кожної з команд для визначення переможця. Ним стала команда «Право» групи К81-18, яка за швидкі та правильні відповіді отримала 129 балів. Друге місце у брейн-ринзі посіла команда «Матріархат» групи К71-18, третє – команда «Монархи» групи 121-18.

Організатори й учасники змагання висловили сподівання, що такі заходи будуть проводитися в коледжі частіше, адже вони не лише об’єднують студентів, а й дають змогу молоді дізнатися велику кількість цікавої інформації про нашу країну.

Економіко-правничий коледж