Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ розпочалися тренінги з аудіювання для старшокласників запорізьких шкіл

На ФІФ розпочалися тренінги з аудіювання для старшокласників запорізьких шкіл

16.10.2018 12:20 Все Головні новини факультет іноземної філології профорієнтаційна робота тренінги з аудіювання

У жовтні на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету відновилися безкоштовні тренінги з аудіювання іноземними мовами для учнів 11 класів шкіл Запоріжжя та області.

Так, нещодавно доцент кафедри романської філології Євгенія Стуліна провела заняття для випускників шкіл, які вивчають французьку мову. Своєю чергою, доцент кафедри німецької філології Поліна Яценко навчала учнів, які вивчають німецьку, стратегій роботи з текстами для аудіювання. Також доценти кафедри іноземних мов професійного спілкування Олена Васильченко та Вікторія Хвальова разом зі старшокласниками розбирали аудіотексти й навчальні вправи до них.

Усі учні були запрошені на тренінги під час проведення незалежного оцінювання знань з іноземних мов.

Факультет іноземної філології запрошує всіх охочих на безкоштовні заняття з французької мови у перший четвер, з англійської мови – у першу п’ятницю, з німецької мови – у другу п’ятницю кожного місяця.

Викладачі ФІФ раді допомогти майбутнім абітурієнтам у підготовці до написання тестів ЗНО.

Валентина Ємельянова,

заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи