Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у військово-спортивному конкурсі «Призовник – 2018»

Студенти ЗНУ взяли участь у військово-спортивному конкурсі «Призовник – 2018»

16.10.2018 14:21 Все Головні новини Конкурс «Призовник-2018»

11 жовтня на території військової частини А-1978 відбувся заключний етап обласного військово-спортивного конкурсу для працюючої та студентської  молоді «Призовник-2018».

Організаторами та партнерами цього заходу виступили традиційно «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької міської ради, Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.

До цього конкурсу долучились і представники ЗНУ. Відзначимо, що активну організаційну підтримку в цьому питанні надали представники відділу виховної роботи та факультету фізичного виховання, зокрема заступник декана з виховної роботи Едуард  Криволапов.

На переконання організаторів, реалізація даного проекту дуже важлива, адже він формує глибокі та тверді патріотичні переконання, національну гідність, високі моральні якості (дисциплінованість, честь, героїзм, силу, патріотизм, мужність, стійкість) на основі армійських та відновлених козацьких традицій. Відзначимо, що обласний військово-спортивний конкурс для працюючої та студентської молоді «Призовник» проводиться щорічно за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації в рамках реалізації Державної програми «Молодь України».

Учасниками конкурсу виступила молодь призивного віку. Всього у змаганнях взяли участь 17 команд. Серед них і команда студентів ЗНУ, які ведуть здоровий спосіб життя, займаються спортом і демонструють гарні навички спортивно-військової підготовки. До складу команди ЗНУ ввійшли 10 студентів факультету фізичного виховання: Олександр Сєргєєв, Микола Сушко, Ігор Рудаков, Марк Давидюк, Сергій Касьяненко, Володимир Скиба, Андрій Селімов, Ярослав Соколовський, Олег Онофрійчук, Володимир Крамарчук. Керівником студентської команди ЗНУ виступив доцент кафедри фізичної культури і спорту Ігор Дядечко.

Сам конкурс складався з таких етапів: конкурс строю та пісні,  одягання з протигазом, розбирання та збирання автомату АКМ, перша медична допомога в умовах «бойових дій», підтягування у бронежилеті, спеціалізований крос, змагання зі стрільби, командна стрільба з електрозброї, військово-прикладна комплексна естафета з 8 пунктів з подоланням смуги перешкод.

За результатами змагань команда Запорізького національного університету була відзначена подякою за небайдуже та відповідальне ставлення до питання національно-патріотичного виховання, активну участь і велику жагу до перемоги.

Олена Переверзєва