Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У центральних матчах туру «Орбіта-ЗНУ» здобула дві перемоги

У центральних матчах туру «Орбіта-ЗНУ» здобула дві перемоги

17.10.2018 15:46 Все Головні новини Спорт волейбол Суперліга чірлідинг ЗНУ

Відбулися матчі третього туру в жіночій волейбольній Суперлізі. Центральні ігри проходили у Запоріжжі, де наша команда «Орбіта-ОДЮСШ-ЗНУ» приймала дебютанта елітного дивізіону – хмельницький «Новатор», який уже встиг приголомшити кілька клубів Суперліги. Зазначимо, що матчі проходили в новенькому палаці спорту «Юність». І його стіни стали щасливими й вдалими для господарок.

Обидва матчі за своїми сценаріями вийшли максимально схожими. «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» розпочинала потужніше. Підопічним Володимира Бузаєва краще вдавалися прийоми, а ще хороший бомбардирський хист демонструвала Анастасія Дударенко. Гостям знадобився певний час, щоб пристосуватися до тактики опоненток та віднайти дієві контрприйоми. У обох матчах найкраще їм це вдавалося в других сетах. Тільки першого дня найбільше суперницям дошкуляла Інна Деніна, а наступного дві Катерини — Ткаченко і Фролова. Також своєчасно своє вагоме слово додавала Юлія Вітюк. І запоріжанкам доводилося все розпочинати з нуля.

Однак недарма у волейболі широко поширена аксіома, що хто виграє третю партію – той у підсумку стає й переможцем поєдинку. Певно, господаркам майданчику вона добре відома, оскільки вони вдало віднаходили прийоми, щоби знову взяти розвиток подій під власний контроль. Щоправда, у другому протистоянні хмельничанки, що називається, вперлися на повну. Проте за рахунку 23:23 спортсменки двічі припустилися помилок, і Вікторія Савченко свій шанс не втратила.

Ну, а в четвертих сетах у «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ» на ведучі ролі в атаках успішно виходили Ганна Харчинська та Поліна Пасс. Їхні потужні й точні «постріли» ставали в обох поєдинках вирішальними.

«ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ» — «НОВАТОР»

3:1 (25:22, 21:25, 25:18, 25:18)

3:1 (25:21, 17:25, 25:23, 25:17)

Відзначимо, що родзинкою заходу стала підтримка наших волейболісток лідерами ЗНУ!

Таким чином, запорізька команда витримала переможний темп у чемпіонаті і продовжує ділити лідерську сходинку з «Хіміком», який очікувано не поступився у Тернополі. Вже 26-27 жовтня лідери зустрінуться в Южному, де і дізнаємось, чи має сили сьогоднішня «Орбіта» протистояти сучасному «Хіміку».

Фотогалерея: