Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели Урок мужності «Українці в боротьбі за незалежність»

В ЕПК провели Урок мужності «Українці в боротьбі за незалежність»

18.10.2018 09:46 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК волонтерський сектор патріотичне виховання

Сімнадцятого жовтня, у рамках тижня мужності та звитяги, в Економіко-правничий коледж завітали представники Юнацького корпусу та ветеран полку «Азов» Михайло Пиріг. Вони провели урок мужності «Українці в боротьбі за незалежність» для студентів 1 курсу.

На початку заходу керівник напряму фізичного виховання Анна Білоус представила гостей студентам та відзначила актуальність теми зустрічі.

Михайло Пиріг розповів про свій шлях у захисті кордонів України. Він нагадав студентам, що бойові дії відбуваються зовсім поруч із нами та стосуються всіх українців. Спікер зазначив, що важливість формування громадянської позиції актуальна вже в студентському віці, бо за молоддю майбутнє нашої країни. Михайло також прокоментував атмосферу на передовій: «Це болісно, брудно та руйнує психіку людини».

Представники Юнацької організації розповіли про свою діяльність та досвід і запропонували студентам долучитися до їх проектів.

Далі зустріч відбулася у форматі розмови, де студенти мали змогу поставити питання, що їх цікавлять. Були обговорені нагальні для України проблеми та можливості їх вирішення.

Зустріч відбулася за допомогою адміністрації коледжу та голови волонтерського сектору Андрія Запорожченка. Сподіваємося, що і надалі будуть відбуватися такі заходи. Бажаємо Україні миру та злагоди.

Маргарита Мельнікова