Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Олімпіада з історії зібрала майже 50 першокурсників

Олімпіада з історії зібрала майже 50 першокурсників

18.10.2018 14:13 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК історія олімпіада

Сімнадцятого жовтня студенти ЕПК взяли участь у олімпіаді з історії «Історичні паралелі». Перед початком заходу, до якого залучилися майже 50 першокурсників, викладач ЕПК Максим Носик побажав студентам успіху та поділився думкою, шо не сумнівається в тому, що всі залишаться переможцями, задавши гарний настрій.

Отримавши завдання студенти одразу ж почали їх виконувати, демонструючи гарні знання. У аудиторії застигла напружена тиша. Всі прагнули показати найкращий результат.

Питання з олімпіади охоплювали історію як України, так і Всесвітню. Та складалися з двох блоків: «Знай історію» та «Причина-наслідок». До речі, найкращі учасники будуть представляти коледж на обласному рівні у наступному турі олімпіади.

Побажаємо їм подальших успіхів та наснаги до навчання!

Аліна Тесленко