Стара версія
Анонси / Новини / Фестиваль шкільних медіа

Фестиваль шкільних медіа

19.10.2018 10:50 - 2018-11-20 23:00

Факультет журналистики ЗНУ запрошує учнів 9-11 класів взяти участь у Фестивалі шкільних медіа

Що для цього потрібно?

• Зібрати однодумців та обрати цікаві теми
  • Створити власний шкільний ЗМІ
  • Надіслати свою роботу на електронну пошту znu.mediafest2018@gmail.com
  • Встигнути до 10 листопада

Для довідки:

Щорічний фестиваль шкільних медіа «Культурне розмаїття Запорізького краю» 16 листопада 2018 року вже вдруге відбудеться на факультеті журналістики Запорізького національного університету!

До участі запрошують учнівську молодь 9-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Запоріжжя й області, учасників творчих гуртків, представників шкільних ЗМІ.

Номінації Конкурсу:

• «Друковані ЗМІ»
  • «Радіопрограма»
  • «Телевізійний матеріал»
  • «Мультимедійна інтернет-публікація»
  • «Рекламна продукція»

Кінцевий термін подачі заявок та робіт на участь у Конкурсі – 10 листопада 2018 року.

Усім учасникам необхідно заповнити заявку на участь у Конкурсі через сервіс Google-форми:

Реєстрація

По додаткову інформацєю прохання звертатися за телефонами: (066)110-16-47 – Баранецька Анна Дмитрівна, заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету журналістики.

Щасти! Побачимося на фестивалі