Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели конкурс проектів «Живи і працюй в Україні»

В ЕПК провели конкурс проектів «Живи і працюй в Україні»

19.10.2018 11:12 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж

Вісімнадцятого жовтня студенти 2 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ присвятили день конкурсу проектів «Живи і працюй в Україні».

Студенти приділили багато часу для створення проектів у рамках Тижня мужності та звитяги. Формати були найрізноманітніші: плакати, презентації, відеоролики. І ось 18 жовтня відбувся офіційний захист робіт.

На початку заходу слово надали викладачу дисципліни «Людина і світ» Тетяні Бондаренко. Оскільки тема конкурсу була патріотичною, Тетяна Миколаївна побажала студентам знайти улюблену професію в Україні. Також вона наголосила на тому, що для гарного життя не потрібно виїжджати за кордон. Можна добре вчитися, шукати гідну професію та змінювати країну на краще.

Після цього присутні мали змогу переглянути роботи одне одного: оцінити  художню майстерність, навички монтажу та креативність.

У конкурсі взяли участь студенти таких спеціальностей, як «правознавство», «журналістика», «соціальна робота», «соціальна педагогіка» та «туризм». Усі вони отримали призи за свою роботу. Окремо Тетяна Бондаренко відзначила групу журналістів, які розробили цікаві та незвичайні відео.

Керівництво коледжу вдячне всім студентам за активну участь та бажає їм і надалі виявляти таку активність у проектній діяльності!

Запрошуємо на голосування: за кількістю лайків будуть визначені переможці https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2177818545875358&type=3

Софія Кравчук