Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Уряд України прийняв рішення про приєднання ЗДІА до ЗНУ

Уряд України прийняв рішення про приєднання ЗДІА до ЗНУ

Уряд України прийняв рішення про приєднання ЗДІА до ЗНУ
19.10.2018 18:17 Все Головні новини МОН України Кабінет Міністрів оптимізація мережі закладів вищої освіти

Сімнадцятого жовтня Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо реорганізації Запорізької державної інженерної академії. Зазначений навчальний заклад буде приєднаний до Запорізького національного університету. Актом передбачено, що витрати, пов’язані з реорганізацією, здійснюються в межах бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на підготовку кадрів. Рішення прийняте з метою оптимізації мережі закладів вищої освіти.

У РОЗПОРЯДЖЕННІ від 17 жовтня 2018 р. № 746-р за підписом прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана йдеться про рішення погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо реорганізації Запорізької державної інженерної академії шляхом приєднання до Запорізького національного університету. Також рекомендується взяти до відома, що студенти Запорізької державної інженерної академії продовжують навчання у Запорізькому національному університеті.
https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-reorganizaciyu-zaporizkoyi-derzhavnoyi-inzhenernoyi-akademiyi?fbclid=IwAR2F4rRtHoTH5X5PiaLGciypUR2j5GmvJgvDNBWq_ubfBVb4i_yg4zB1vuk

Схожі новини