Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші визначили переможців змагань із шахів Спартакіади ЗНУ-2018 серед дівчат

У виші визначили переможців змагань із шахів Спартакіади ЗНУ-2018 серед дівчат

22.10.2018 13:44 Все Головні новини Спартакіада Шахи

19 жовтня в рамках студентської спартакіади відбулися  фінальні змагання із шахів серед дівчат.  Організатором заходу традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

У змаганнях із  шахів серед дівчат, які проходили у СОК ЗНУ,  взяли участь 9 різних факультетів ЗНУ. Суддею на цьому змаганні виступив доцент кафедри фізичного виховання Юрій Гришко.

Як зазначили організатори та суддя змагань,  учасники  продемонстрували непогані результати  гри у шахи.

За результатами змагання із шахів серед дівчат 1 місце посів економічний факультет, набравши 25 очок, 2 місце – факультет іноземної філології (24 очки), 3 місце – філологічний факультет (23 очки).

Відзначимо, що найкращі переможці змагань  були нагороджені  грамотами і медалями.