Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ підбили підсумки Тижня мужності та звитяги

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ підбили підсумки Тижня мужності та звитяги

22.10.2018 15:36 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж патріотичне виховання Тиждень мужності і звитяги нагородження переможців

Нещодавно в стінах Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету відбулося підбиття підсумків Тижня мужності та звитяги, який тривав з 11 по 18 жовтня і був присвячений Дню захисника України.

Тиждень був розпочатий 11 жовтня, і за весь цей час у стінах ЕПК відбулося безліч цікавих заходів, таких, як спортивне свято «Козацькому роду нема переводу», брейн-ринг «З Україною в серці», урок мужності «Українці в боротьбі за незалежність», конкурс проектів «Живи та працюй в Україні» і т.д. Упродовж тижня студенти активно брали у них участь, маючи змогу продемонструвати свої знання та вміння. Найкращих серед них нагородили Почесними грамотами під час підведення підсумків Тижня.

Розпочала нагородження директор коледжу Олена Грибанова, яка привітала студентів та наголосила на важливості проведення подібних заходів, а також запитала присутніх про їхні враження та побажання щодо проведення таких заходів.

Після цього відбулося нагородження найактивніших студентів почесними грамотами за участю кандидата історичних наук Максима Носика та керівника фізичного виховання коледжу Анни Білоус. Грамотами за підсумками проведення Тижня були нагородженні наступні учасники:

• Команда групи К 17-18 (1 курс, спеціальність фізична культура і спорт) за I місце в історико-патріотичному квесті «100 видатних українців»;
  • Команда групи К 17-17 (2 курс, спеціальність фізична культура і спорт) за II місце в історико-патріотичному квесті «100 видатних українців»;
  • Команда групи К 81-18 (1 курс, спеціальність право) за III місце в історико-патріотичному квесті «100 видатних українців»;
  • Команда групи К 81-18 (1 курс, спеціальність право) за I місце у брейн-ринзі «З Україною в серці»;
  • Команда групи К 71-18 (1 курс, спеціальність облік і оподаткування) за II місце у брейн-ринзі «З Україною в серці»;
  • Команда групи К 121-18 (1 курс, спеціальність інженерія програмного забезпечення) за III місце у брейн-ринзі «З Україною в серці»;
  • Студентка 2 курсу спеціальності соціальна педагогіка Дар’я Макаренко  за III місце у олімпіаді з історії «Історичні паралелі»;
  • Студент 2 курсу спеціальності право Дмитро Швачко за активну участь у роботі колоквіуму «Історико-правові засади української державності»;

А також переможці конкурсу творчих проектів «Живи та працюй в Україні».

Завершила нагородження директор коледжу Олена Грибанова, яка подякувала студентам за активну участь у проведенні Тижня мужності та звитяги та побажала їм успіхів.

Фотогалерея:

Катерина Дмитренко