Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі гостино зустріли абітурієнтів під час Дня відкритих дверей

У Торговому коледжі гостино зустріли абітурієнтів під час Дня відкритих дверей

23.10.2018 11:00 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Кожен майбутній випускник 2019 року (11 і 9 класів) уже сьогодні стоїть на шляху вибору як майбутньої професії, так і відповідного навчального закладу. День відкритих дверей у Торговому коледжі Запорізького національного університету, який відбувся 20 жовтня, полегшив їм це завдання.  Абітурієнти та їхні батьки мали змогу ознайомитися з історією коледжу, його досягненнями та здобутками в науковій та творчій діяльності. А також це стало чудовою нагодою для того, щоб дізнатися про роботу приймальної комісії та правила вступу у 2019 році.

Чимало абітурієнтів із різних шкіл міста й області завітали до ТК ЗНУ, аби дізнатися більше про пропозиції щодо навчання за наступними спеціальностями: «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Харчові технології», «Облік та оподаткування» й «Маркетинг».

Гостей привітав директор коледжу Олександр Олійник, який зазначив, що Торговий коледж – це державний навчальний заклад з багаторічною історією. Щороку десятки випускників Торгового коледжу легко працевлаштовуються в закладах торгівлі та ресторанного сервісу міста і області. Олександр Леонтійович зазначив, що момент вибору професії є дуже відповідальним і до цього вибору треба віднестися з усією серйозністю.

Більш детально з правилами прийому до коледжу присутніх познайомила відповідальний секретар приймальної комісії Вікторія Вагіс. Вона акцентувала увагу учасників заходу на тому, що в коледжі працюють підготовчі курси для тих, хто бажає підвищити свої знання перед вступними випробуваннями.

Студенти коледжу цього дня презентували свої спеціальності та демонстрували власні таланти. Гості коледжу високо оцінили концерту програму, під час якої студент демонстрували вокальні та хореографічні номери.

Також на них велике враження справило знайомство з викладачами і студентами коледжу та знайомство з його матеріально-технічною базою.

Фотогалерея:

Торговий коледж