Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті розпочата робота лекторію «Дива й таємниці економіки!»

23.10.2018 11:06 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет кафедра економічної кібернетики лекторій профорієнтаційна діяльність

Першою лекцією лекторію «Дива та таємниці економіки!», який започаткувала кафедра економічної кібернетики Запорізького національного університету, стала «Уся правда про криптовалюти: Bitcoin – шлях у світле майбутнє чи оманлива мильна бульбашка». Лекція відбулася 20 жовтня 2018 року, лектор – професор кафедри економічної кібернетики Ігор Козін.

Основними слухачами лекції стали учні 7-10-х класів різних навчальних закладів м. Запоріжжя, зокрема вихованці  Комунарського центру молоді та школярів (Мала академія управління бізнесом – керівник Олена Старікова), ЗОШ № 103 та інших.

Відвідувачі лекції ознайомилися з основними принципами роботи технології Blockchain, історією створення криптовалют у світі. Особливу увагу під час лекції було присвячено криптовалюті Bitcoin. Слухачі брали активну участь в обговоренні питань, що розглядалися під час лекції.

Також учасники зустрічі ознайомилися з освітньою програмою «Економічна кібернетика», спеціальності 051 «Економіка», переліком необхідних сертифікатів ЗНО для вступу на економічний факультет ЗНУ у 2019 році.

Економічний факультет