Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні фахівці дошкільної освіти завітали на ознайомчу практику в дитсадки

Майбутні фахівці дошкільної освіти завітали на ознайомчу практику в дитсадки

24.10.2018 15:16 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології спеціальність «Дошкільна освіта» освітній процес практика

Студенти першого курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ вперше завітали в заклади дошкільної освіти в рамках проведення навчальної (ознайомчої) практики.

Вони побували у Дошкільному навчальному закладі (ясел-садка) комбінованого типу № 43 «Росинка» Запорізької міської ради Запорізької області та в Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 130 «Казка» Запорізької міської ради Запорізької області.

Із студентами працювали викладачі кафедри соціальної педагогіки Ганна Скірко  та Ганна Чорна, а також директори закладів – Олена Ляпіна й Галина Рожко відповідно та вихователі-методисти дитячих садочків.

Студентів познайомили з історією дитячих садків, специфікою роботи даного типу закладу, досягненнями у педагогічній праці колективу, матеріально-технічною базою. Фахівці провели для гостей екскурсію приміщенням та територією дитячих садків.

Студенти дуже вдячні керівникам та діткам за отримані знання та позитивні емоції від перебування в закладах дошкільної освіти.

Ганна Чорна,

керівник практикою