Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрант економічного факультету Євген Олексенко – серед переможців Ігор Нескорених у Сіднеї

25.10.2018 08:44 Все Головні новини Економічний факультет спорт перемога Ігри Нескорених АТО

Магістрант 2 року навчання економічного факультету ЗНУ Євген Олексенко взяв участь у Іграх Нескорених у Сіднеї, де гідно презентував рідну країну. У категорії паверліфтингу Євген виборов срібну медаль.

Нагадаємо, що Ігри нескорених – це міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі. В іграх беруть участь поранені військовослужбовці. Перші Ігри нескорених відбулися 2014 року в Лондоні. Україна вперше отримала право взяти участь в Іграх нескорених 2017 року в Торонто.

Загалом учасницями «Ігор Нескорених 2018» є 18 країн: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Велика Британія та США.

Магістрант економічного факультету Євген Олексенко – ветеран добровольчого батальйону «Карпатська Січ». У 2014 році він пішов на фронт, а в 2015 році під час важкого бою Євген закрив своїм тілом побратима й отримав вкрай важкі поранення спини й ніг. Після семи місяців лікування боєць заново вчився ходити. А на сьогодні він здобуває освіту за економічним фахом й активно займається спортом.

Колектив Запорізького національного університету пишається Євгеном Олексенком та зичить йому подальших успіхів у навчанні та спорті.