Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти юридичного факультету побували на засіданнях в Заводському суді Запоріжжя

29.10.2018 08:49 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес екскурсія практика

Двадцять шостого жовтня у рамках «Тижня права», за ініціативи декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць, студенти 1 та 2 курсі рівня вищої освіти магістр спеціальностей 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» завітали до Заводського районного суду м. Запоріжжя.

На заході також були присутні представники факультету: декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць, завідувач кафедри кримінального права та правосуддя доцент Юлія Пирожкова та доцент кафедри кримінального права та правосуддя Оксана Узунова.
Студенти побували на розгляді судових справ під головуванням судді Заводського районного суду міста Запоріжжя, доцента кафедри кримінального права та правосуддя Руслана Сінєльніка. Крім того, магістрам провели ознайомчу екскурсію, студенти побували у нових залах судових засідань суду, які оснащені на сучасними технічними засобами для участі особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Прокурор Запорізької місцевої прокуратури № 1 Олександра Фіронова наочно продемонструвала з чого складається кримінальне провадження та відповіла на всі питання студентів.
Так, для студентів такий досвід був пізнавальним та цікавим, адже вони були присутніми на розгляді реальної судової справи, що дасть їм змогу підвищити свій рівень знань у кримінальному процесуальному праві.
За словами декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць, подібні заходи допомагають студентам ознайомитися із практичною діяльністю судової гілки влади, побачити роботу суду з середини та поспілкуватися із досвідченими юристами-практиками.

Фотогалерея:

Юридичний факультет