Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Три бронзи привезли з чемпіонату Європи важкоатлети ЗНУ

Три бронзи привезли з чемпіонату Європи важкоатлети ЗНУ

30.10.2018 09:18 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Факультет фізичного виховання ЕПК важка атлетика спортивні перемоги

У Польщі відбувся чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді. У складі збірної України участь у змаганнях взяли четверо представників Запорізької області. Уже перший день змагань став щасливим для запоріжців: у вазі 56 кг бронзовим призером чемпіонату Європи став студент Запорізького національного університету Дмитро Вороновський. Вихованець Запорізької обласної ШВСМ, в сумі показав результат 235 кг – 104 кг ривок та 131 кг поштовх.

Слідом бронзу чемпіонату Європи здобув ще один студент Запорізького національного університету – Кирило Пирогов. У ваговій категорії 94 кг він став третім за сумою двоборства – 360 кг (168+192) та здобув срібло у ривку. Кирило також вихованець ЗОШВСМ, ФСТ «Динамо».

А під завісу змагань «малою бронзою» відзначився дебютант чемпіонату Європи Олег Ганзенко. У вазі +105 кг вихованець ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ, «Спартак», студент Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету став бронзовим призером у ривку, з результатом 176 кг, та був четвертим за сумою двоєборства – 377 кг (176+201).

Підготували спортсменів до змагань викладач Запорізького національного університету Анатолій Орлов та тренер Олександр Слободянюк.

Факультет фізичного виховання,

ЕПК