Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ та факультет журналістики ЗНУ завітала представник Посольства США в Україні Віра Максимова

30.10.2018 10:53 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ презентація програм обміну

29 жовтня на факультеті іноземної філології та факультеті журналістики ЗНУ відбулась зустріч студентів та викладачів – учасників тренінгів із підвищення кваліфікації з фахівцем відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні Вірою Максимовою. Ця зустріч проходила в рамках американсько-українського проекту «Лабораторія американського варіанту англійської мови» та на запрошення представників факультету журналістики, зокрема доцента Катерини Сіріньок-Долгарьової.

Під час заходу учасники тренінгів, які проходили на базі ЗНУ в рамках цього проекту з 22 червня по 30 вересня з інтерактивних методик навчання англійській мові, написання проектів, СLIL- методології, отримали сертифікати про підвищення кваліфікації. Також вони поділились своїми враженнями від участі в тренінгах, наголосивши на важливості продовження такої форми роботи для здобуття  знань, практичних навичок і вмінь та їх використання у подальшій роботі із учнями та студентами. Представник Посольства мала змогу наочно побачити нові інтерактивні освітні можливості лабораторії, нове обладнання та нові ролети з картою та графічним зображенням  історичних етапів розвитку США.

В ході зустрічі Віра Максимова розповіла про грантові і освітні можливості програм обміну Посольства США, пояснивши всі нюанси щодо критеріїв участі, проходження відбору і тестів, фінансування та інш. На її думку, участь у таких програмах обміну розширює сприйняття світу і стає потужним поштовхом для саморозвитку.

Також учасники зустрічі мали змогу дізнатись і про особливості діяльності Американських культурних центрів в Україні, які розташовані в обласних містах нашої країни (всього їх 28).

Крім того, були презентовані такі програми: Фонд сприяння демократії (для неурядових організацій), Фонд розвитку ЗМІ, програма малих грантів громадської дипломатії уряду США «Освіта і культура», програма книжкових перекладів, Фонд послів, програма обмінів для майбутніх лідерів (FLEX) – учнів старших класів, програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD), програма офісу Fulbright в Україні, Консультаційні центри мережі Education USA (Освіта в США). Серед професійних програм обмінів були відзначені такі програми, як програма «Відкритий світ», програма IVLP, програма стажування працівників законодавчої влади (LFP/PFP), програма імені Г. Гамфрі і т.д.