Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЕПК плідно попрацювали під час «Запорізької книжкової толоки»: організатори відзначили 12 волонтерів коледжу

31.10.2018 08:27 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж волонтерська діяльність патріотичне виховання Запорізька книжкова толорка-2018

Із 26 по 28 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся IV літературно-мистецький фестиваль «Запорізька книжкова толока» під лейтмотивом «Сильні духом».

Після церемонії відкриття фестивалю відбувся показ та обговорення фільмів «Невидимий батальйон» та «Сильні духом», пройшла дискусія, як перемогти в інформаційній війні. Крім того, організатори провели презентації книг Андрія Цаплієнка «Стіна», Сергія Дзюби й Артемія Кірсанова «Позивний «Бандерас», Назара Розлуцького «Блокнот мобілізованого», Романа Глібова «Ниточки », Юрія Луканова «Пресовий машина: як Росія знищувала свободу слова в Криму». Як і на попередніх фестивалях, на нинішній Толоці діяв історичний майданчик. Також протягом усіх трьох днів на фестивалі можна буде придбати відомі і ще не відомі, але не менш якісні комікси.Не вперше фестиваль відвідують студенти Економіко-правничого коледжу. Цього року 12 студенток перебували на Толоці як волонтери. Під керівництвом заступника декана ФСУ з профорієнтаційної роботи Ольги Широбокової вони проводили соціологічне опитування відвідувачів, із яким можна ознайомитись за покликанням:

Одна з волонтерок – студенток ЕПК  розповіла, що придбала для себе науково-популярну літератури, посібники з самостійного вивчення польської та англійської мови. «Перші два роки я працювала тут волонтером. Кожного року відвідую. Це як традиція вже. Таке розмаїття! Хочеться купити все – навіть вчишся вибирати, що більш цікавить, – каже Анастасія. – Звісно, хотілось би українською, але деякі книжки є лише російською, тому доводиться купувати російською».

Варто відзначити, що у 2018 році проведення Запорізької книжкової толоки було під загрозою через брак коштів у місцевому бюджеті. Але з’явились меценати і спонсори, завдяки яким фестиваль все-таки відбувся: агентство США з міжнародного розвитку (USAID), АКБ «Індустріалбанк», ПАТ «Запоріжсталь».

Перший день заходу припав на кінець робочого тижня, та, незважаючи на це, фестиваль встигло відвідати близько 3 тисяч гостей.

Фотогалерея:

Ірма Федючок,