Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректора ЗНУ Миколу Фролова відзначили орденом «За заслуги перед запорізьким краєм» І ступеня

31.10.2018 12:31 Все Головні новини Вчена рада ректор нагородження орден «За заслуги перед запорізьким краєм» І ступеня

Тридцятого жовтня під час засідання Вченої ради Запорізького національного університету ректору Миколі Фролову вручили почесну відзнаку – орден «За заслуги перед запорізьким краєм» І ступеня.

Почесний гість заходу – перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков – під час вручення ордена Миколі Олександровичу привітав його від імені голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака.

Крім того, Єгор Олександрович нагадав присутнім на заході про ключові моменти біографії Миколи Фролова. Він підкреслив, що Микола Олександрович присвятив багато років розвитку освітянської галузі в запорізькому краї.

Так, Микола Фролов працював учителем, директором школи, начальником управління освіти Запорізької міськради. Із грудня 1999 по квітень 2001 року обіймав посаду заступника голови Запорізької облдержадміністрації із соціальних та гуманітарних питань. У 2001-2006 рр. працював ректором Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Із 2006 до 2010 рік – заступником голови Запорізької облдержадміністрації. У 2010-2012 рр. – першим проректором у Класичному приватному університеті. А з червня 2012 р. Микола Олександрович обраний на посаду ректора Запорізького національного університету.

Єгор Семенков привітав Миколу Фролова з отриманням почесної відзнаки та побажав подальших звершень на науково-освітянській ниві. Своєю чергою, Микола Олександрович запевнив, що співпраця із Запорізькою обласною радою – серед пріоритетів вишу, й висловив сподівання на подальше плідне співробітництво.

Також на заході Миколу Фролову з черговим визнанням його плідної діяльності на відповідальній посаді ректора ЗНУ привітав і заступник голови Запорізького обласного об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ», завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами ЗНУ Олександр Лепьохін. Він підкреслив, що представники цієї організації висунули подання кандидатури Миколи Олександровича на нагородження, зокрема за патріотичне виховання молоді, якому у виші надають великого значення, та за співпрацю з цією організацією.

До речі, під час перебування в ЗНУ для Єгора Семенкова влаштували екскурсію студмістечком. Єгор Олександрович оглянув навчальні корпуси вишу та його територію й висловив захопленням розвитком матеріально-технічної бази й постійними роботами з благоустрою, які провадяться в ЗНУ.