Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відзначили 27 річницю від дня його заснування

На юридичному факультеті відзначили 27 річницю від дня його заснування

01.11.2018 12:30 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет культурно-масова робота свято День народження факультету

Тридцятого жовтня на юридичному факультеті ЗНУ відбулися урочистості з нагоди важливої для всіх його викладачів, співробітників і студентів дати – 27-річчя від дня заснування факультету. Аби привітати факультет із Днем народження, в актовій залі навчального корпусу № 2 зібралися представники ректорату, зокрема проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, викладачі, студенти й випускники факультету, запорізькі юристи-практики, які плідно співпрацюють із науковцями ЗНУ, та інші.

На початку заходу хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять відомого науковця, який відійшов у вічність, одного з фундаторів факультету Віктора Павловича Єни.

Після виконання Гімну України й урочистого винесення на сцену державного Прапора України та прапора юридичного факультету ведучі надали слово декану факультету, професору Тетяні Коломоєць.

«Двадцять сім років – це вже не юність, але й не зрілість, – зазначила вона у своєму привітанні. – Тож сподіваюся, що попереду в нашого, найсонячнішого й найкращого, факультету – дорога до сторіччя, сповнена здобутками й перемогами».

Тетяна Олександрівна подякувала всім тим, хто завітав на важливий для всіх представників факультету захід – відзначання чергової віхи його поступу на освітянській ниві. Також вона побажала студентам у майбутньому стати успішними фахівцями.

Почесний гість заходу – проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук привітав усіх присутніх із важливою датою від імені ректора ЗНУ Миколи Фролова й запевнив, що адміністрація вишу ставиться до факультету з глибокою повагою. «На сьогодні вас можна впевнено назвати кращим юридичним факультетом Півдня й Центру України, – наголосив проректор. – За 27 років ви зробили майже неможливе, враховуючи досягнення й успіхи ваших студентів, потужну наукову школу, що діє на базі факультету, наукову діяльність випускників тощо». Він побажав присутнім дивитися в майбутнє з оптимізмом й здобувати все нові перемоги.

Крім того, проректор Геннадій Васильчук вручив Подяки ректора ЗНУ кращим студентам юридичного факультету – представникам студактиву, науковцям і громадським діячам.

Своєю чергою, до присутніх зі словами щирого привітання звернулися представники запорізької юридичної компанії «Гладкий, Яценко й партнери». Ця правнича фірма давно вже стала постійною базою практик для майбутніх правників ЗНУ, а її засновники – Дмитро Гладкий і Дмитро Яценко – постійними учасниками численних наукових і профорієнтаційних заходів, що відбуваються на факультеті.

Привітали юридичний факультет із черговою річницею від дня його заснування не лише власники фірми, але й її співробітники, випускники юридичного факультету ЗНУ Іван Шумейко й Олександра Максименко. Вони подякували викладачам за здобуті знання й закликали студентів проходити практику на базі цією адвокатської компанії, аби мати можливість оволодіти необхідними практичними навичками. А ще – мати можливість гарно зарекомендувати себе й в майбутньому стати співробітниками фірми.

Від імені усіх студентів заступниця голови факультетської студентської ради Анастасія Козинець поздоровила рідний факультет із Днем народження. Вона подякувала викладачам за їхню невтомну натхнену працю. Анастасія побажала старшокурсникам гарної побудови кар’єри, а першокурсникам – розкрити свої таланти й допомагати рідному факультету в його розвитку.

Святкову атмосферу створювали зворушливі вокальні виступи студентів Марини Щербини, Анастасії Стасик і Володимира Філатова, а також – запальний танок від студенток юридичного факультету.

Неабияке зацікавлення у присутніх викликало відео «28 кроків юридичного факультету», у якому йшлося про основні етапи становлення й про успіхи факультету з моменту його заснування до сьогодення.

Наприкінці урочистостей пролунала думка, що «юридичний факультет – це наше життя», яку всі присутні зустріли гучними оплесками.

Викладачі, співробітники і студенти разом сфотографувались на згадку про чергову річницю юридичного факультету.

Таміла Тарасенко