Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти й абітурієнти біологічного факультету разом відсвяткували Гелловін

Студенти й абітурієнти біологічного факультету разом відсвяткували Гелловін

01.11.2018 15:27 Все Головні новини Факультети Біологічний біологічний факультет культурно-масова робота профорієнтаційна робота дозвілля

Представники студентського активу біологічного факультету ЗНУ вирішили подарувати студентам й абітурієнтам гарний настрій та влаштувати веселий і креативний захід до Гелловіну – «Дня всіх святих», що набуває все більшої популярності в Україні.

Студенти охоче підтримали ініціативу організаторів заходу Марії Сиротюк і Валерії Гайшенець. А заступник декана з виховної роботи, асистент кафедри садово-паркового господарства і генетики Вікторія Яранцева радо допомогла їм в організації свята. Крім того, студентська молодь біологічного факультету щиро вдячна представникам викладацького колективу, зокрема Максиму Мальку й Володимиру Омельянчику.

У заході взяли участь студенти 2-3 курсів спеціальностей «біологія» та «хімія».

Усі учасники заходу сподобали креативну фотозону, де всі охочі могли зробити на згадку світлини з усміхненим гарбузом, іграшковим павуком і кажанами й кістяком, якого студенти прозвали «Жориком». Фотографії виходили не страшні, а кумедні, створюючи святковий настрій у присутніх.

Кульмінацією святкового вечора став перегляд фільму «місто монстрів», адже навіть боятися страхіть на екрані краще в гарній компанії.

Усі студенти залишилися дуже задоволеними участю в заході й подякували його організаторам. А найбільше враження святкування справило на абітурієнток, слухачок підготовчих курсів ЗНУ Анастасію Бордун і Поліну Амелікову. Цього дня вони побували на екскурсії в навчальному корпусі №3, познайомилися з матеріально-технічною базою біологічного факультету. а ще – із захопленням переконалися, наскільки яскравим і цікавим є студентське життя в Запорізькому національному університеті.

Фотогалерея:

Біологічний факультет