Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершились змагання з шашок серед хлопців у рамках університетської студентської Спартакіади

01.11.2018 16:18 Все Головні новини Шашки Спартакіада

Із 29 жовтня по 1 листопада у рамках проведення цьогорічної Спартакіади Запорізького національного університету  у виші проводились змагання з гри у шашки серед чоловічих команд факультетів. Організаторами заходу традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

Головним суддею змагань з шашок серед чоловічих та жіночих команд ЗНУ виступила викладач кафедри фізичного виховання ЗНУ Ольга Літвінова-Головань. За результатами ігор загальнокомандні місця серед хлопців з 10 факультетів розподілилися наступним чином: І місце посіла команда факультету соціології та управління з результатом 23,5 очок, ІІ місце – у шахістів із філологічного факультету (20,5 очок), а ІІІ – у команди історичного факультету (19 очок).

Вітаємо команди з такими результатами і бажаємо подальших перемог.

Нагадаємо, що з 5 по 8 листопада відбудуться змагання з шашок серед дівчат.