Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам ЕПК розповіли про можливість проходити стажування в Туреччині

Студентам ЕПК розповіли про можливість проходити стажування в Туреччині

02.11.2018 08:56 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж освітній процес міжнародні зв’язки стажування зустріч

Тридцять першого жовтня до студентів 3 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ завітали представники «Anex Tour» і розповіли про можливість стажування в Туреччині.

Захід проводився у просторій аудиторії навчального корпусу № 1, де зібралися студенти усіх спеціальностей Економіко-правничого коледжу ЗНУ.
Варто відзначити, що директор коледжу Олена Грибанова спрямовує зусилля на адаптацію студентів на ринку праці, тому приділяє особливу увагу базам виробничих практик. Відгуки, які надходять до коледжу з підприємств i організацій, де працевлаштовані випускники, свідчать про належний рівень професійної, теоретичної та практичної підготовки фахівців. Так, третій рік поспіль коледж співпрацює з туристичною компанією «Anex Tour» на чолі з директором Південного регіону Наталією Величко.
На початку зустрічі Наталія Михайлівна наголосила на тому, що стажування за кордоном – шанс випробувати себе, визначитися з покликанням у житті.
Будь-хто віком від 18 років може підписати договір та почати офіційно працювати в Туреччині трансферним гідом від компанії, що є лідером на ринку туризму.
Студенти дізналися про необхідні документи, деталі попереднього навчання, нюанси співбесід, під час яких будуть відсіюватися кандидатури. Йшлося і про норми робочого дня та заробітну плату.
Згодом слово надали студентці 4 курсу спеціальності «туристичне обслуговування» Айшен Гахраманова, що тільки-но повернулася зі стажування в Туреччині. Дівчина поділилась зі своїм досвідом проходження практики у Туреччині, звернула увагу на моменти, до яких треба було звикнути для продуктивної роботи.
Наприкінці заходу усіх студентів запросили взяти участь у цій програмі та спробувати свої сили під час стажування в іншій країні.

Софія Кравчук,
Ірма Федючок