Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ допоможуть покращити мовні навички

15.11.2018 09:17 Все Головні новини Центр інтенсивного вивчення іноземних мов курси

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ запрошує на курси з інтенсивного вивчення англійської, польської, іспанської, італійської, турецької мов студентів та всіх охочих покращити свій рівень володіння іноземними мовами.

Загалом, Центр пропонує різні послуги, серед яких: загальний курс англійської мови для студентів, школярів та всіх бажаючих (від рівня А1 і далі), курс іспанської та італійської мов, польської мови ( рівень А1- В1), який передбачає 240 академічних годин з вересня до травня, інтенсивний курс англійської мови для студентів 1 курсу (40 академічних годин). Загальні курси розраховані на 3,5 місяців, що складає 120 академічних годин, а інтенсивні курси – 2,5 місяці – 80 академічних годин. Перед початком занять слухачі проходять тестування і за його результатами потрапляють в групу відповідно до свого рівня. Заняття проходять у вечірній час з 18.00 до 20.40 у групах. Також відкритий курс «Мовна підготовка викладачів» (англійська), який передбачає 120 академічних годин для викладачів та співробітників з жовтня до травня у денний час.
Центр працює вже не перший рік, а точніше з 1996 року, і за цей час навчання в його стінах пройшла велика кількість студентів та слухачів. Тут гарантують якість наданих послуг і професіоналізм викладацького складу. Зауважимо, що викладачами Центру був накопичений значний досвід, розроблені нові ефективні методики інтенсивного вивчення іноземних мов, удосконалена система викладання англійської мови як такої, що користується найбільшим попитом (наразі вона побудована за модульним принципом і охоплює всі рівні мовної підготовки, від початкового до найвищого). Крім того, у виші активно впроваджується концепція вивчення іноземних мов на різних рівнях від викладачів до студентів. Відзначимо, що пріоритетним напрямком діяльності Центру є інтенсивне вивчення іноземних мов згідно з Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти. Крім того, курси Центру дають гарну можливість оновити свої знання з іноземної мови, якщо довго не було розмовної практики.
Слухачі під час навчання працюють над граматикою, лексикою, читанням, аудіюванням, письмом, а також працюють у парах, групах, моделюють ситуації та займаються розмовною практикою англійської мови. В.о. директора Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова наголосила, що кінцевий результат завжди залежить від мотивованості слухачів, сумлінного ставлення до занять та виконання всіх завдань.
Зауважимо, що після завершення курсів і успішного проходження тестування слухачі отримають відповідні сертифікати і можуть далі опановувати мову на інших рівнях.
Також відзначимо, що у Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов відкрито набір на підготовчі курси з англійської мови для вступу до магістратури (у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО)). Вартість навчання складає: за 80 академічних годин – 1360 грн., або 100 академічних годин – 1700 грн. Термін навчання: з листопада-грудня 2018 року по квітень-травень 2019 року. Відзначимо, що режим занять узгоджується з кожною групою окремо, а кількість слухачів у групі – від 10 осіб. У програмі курсу передбачено вивчення граматики, лексики та стратегій роботи з текстами.
Також наголошуємо, що триває набір в групи із вивчення польської, іспанської, італійської, турецької мови на базі Центру інтенсивного вивчення іноземних мов.
Тож, всі бажаючі, хто хоче опанувати або підтягнути рівень знання іноземної мови можуть не зволікати, а звертатись до Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, що знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66а, 2 корпус ЗНУ (108 аудиторія, 2 корпус) або за телефоном: 289-12-95, 066-290-56-21.
E-mail: civim.dpodop@znu.edu.ua
Сайт: http://sites.znu.edu.ua/child-advance