Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відомий суспільний діяч Сергій Ільченко зустрівся зі студентами юридичного факультету

02.11.2018 16:02 Все Головні новини Факультети Юридичний юридичний факультет профорієнтаційна діяльність зустріч міська молодіжна рада співпраця з роботодавцями

Першого листопада до Запорізького національного університету завітав молодіжний мер м. Запоріжжя, голова молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь», відомий суспільний діяч Сергій Ільченко. Під час зустрічі зі студентами юридичного факультету він розповів про можливості, які відкриває перед активними амбітними представниками студентства участь у молодіжній політиці міста, та про основні напрямки його діяльності на різних посадах. Крім того, майбутні правники отримали запрошення активно долучатися до заходів, організованих молодіжною міською радою м. Запоріжжя та молодіжною організацією ПАТ «Запоріжсталь».

Організаторами заходу стали завідувач кафедри цивільного права та процесу, професор Дмитро Єрмоленко та заступник декана юридичного факультету з виховної роботи, старший викладач цієї кафедри Кирило Алімов. Дмитро Олександрович представив аудиторії почесного гостя, нагадавши, що ПАТ «Запоріжсталь» на сьогодні слугує базою для проходження практики для студентів факультету.
Сергій Ільченко на початку свого виступу зауважив, що він активно бере участь у молодіжній політиці з 2006 року й за цей час зміг добре оцінити активність й ініціативність студентської молоді Запорізького національного університету. Він висловив подяку викладачам юридичного факультету, зокрема його декану, професору Тетяні Коломоєць за підготовку високопрофесійних фахівців. Сергій Володимирович відзначив упевненість у своїх силах студентів ЗНУ та їх прагнення йти до мети і побажав їм успіху в їхніх починаннях.
Він розповів про свій шлях до лідерства в молодіжній організації ПАТ «Запоріжсталь», яка на сьогодні налічує близько 6 тисяч учасників.
За словами його помічниці, випускниці біологічного факультету ЗНУ, на сьогодні – працівниці управління екології підприємства Анни Юргіної, щороку їхня молодіжна організація проводить до 100 заходів різного спрямування. Для молоді організують не лише культурно-масові заходи, але й залучають її до участі в наукових конференціях, волонтерському й екологічному русі тощо.
Крім того, Сергій Ільченко розповів про свою діяльність на посаді молодіжного мера м. Запоріжжя. Він наголосив, що на сьогодні серед головних завдань молодіжної міської ради – об’єднання учнівської, студентської та робітничої молоді, захист її інтересів й організація заходів, які були б цікавими і корисними для молодих людей.
До успіхів молодіжної міської ради він відніс те, що з 2016 року бюджет, який виділяється цій організації, зріс із 460 тис грн до 2.5 млн грн. За цей час помітно пожвавилось молодіжне життя міста, збільшилась кількість заходів, цільовою аудиторією яких є молодь. Крім того, зараз, за його словами, до команди молодіжної міської рад входять справжні ентузіасти своєї справи.
Сергій Володимирович закликав студентів не гайнувати час, активно долучатися до молодіжної політики на міському рівні, насамперед, завітати на найближчу сесію молодіжної міської ради, яка відкрита для всіх охочих.
Учасникам заходу також запропонували для перегляду відеосюжети, присвячені діяльності молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» і молодіжної міської ради.
Студенти мали змогу поставити лектору свої запитання й отримати на них вичерпні відповіді.
Наприкінці зустрічі викладачі юридичного факультету подякували почесному гостю за цікаву й змістовну розмову. Вони висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю факультету із ПАТ «Запоріжсталь» і з молодіжною міською радою м. Запоріжжя.

Таміла Тарасенко