Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сесія «Управлінської сотні кадрового резерву» відбулася за підтримки міськради та ЗНУ

05.11.2018 14:24 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології міськрада управлінська сотня кадрового резерву

Відкриття осінної сесії для управлінського кадрового резерву в освіті відбулося днями у Запорізькій міській раді за участю народного депутата України, ректора ЗНУ Миколи Олександровича Фролова в якості почесного гостя форуму та фахівців факультету соціальної педагогіки і психології кандидатів психологічних наук, доцентів Лариси Валеріївни Спіциної та Ольги Вікторівни Іщук в якості VIP-спікерів.

З початком цього визначного заходу гостей і учасників привітали почесні гості: Микола Фролов, народний депутат України, ректор ЗНУ, Валерій Еделєв, заступник міського голови, Юлія Погребняк, директор департаменту освіти і науки ЗМР, Людмила Бараннікова, методист науково-методичного центру.
Вітаючи освітян із початком сесії, Микола Фролов підкреслив важливість постійного професійного зростання для фахівців, активності та особистого досвіду в становленні професіонала – управлінця. Орієнтирами при цьому мають бути кращі світові, вітчизняні і місцеві приклади управлінців науковців і практиків, до знайомства з якими було запрошено молодих управлінців. Під час урочистого відкриття було нагороджено почесними грамотами учасників проекту з другого потоку навчання та спікерів осінньої сесії.
На сесії презентували майстер-класи від спікерів проекту: Миколи Васьківа, доктора філологічних наук, професора кафедри журналістики і нових медіа Київського університету ім. Бориса Грінченка – «Державна мова один із базових інструментів функціонування в державі»; Лариси Спіциної, доцента, канд.психол. наук «Стресменеджмент для працівників освіти» та Ольги Іщук, кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології ЗНУ «Ефективний професіонал = гармонійна особистість»; Євгена Гетманчука, засновника та керівника консалтингової кампанії «Getmanchuk Group» , бізнес-тренера, фасилітатора «Методичний інструментарій для формування корпоративної системи стимулювання та мотивації», а також освітян – управлінців, директорів освітніх закладів, які проводили тематичні сесії для учасників груп за напрямками: директора гімназії 28 Ірини Бурми, директора гімназії 46 Людмили Круглої, директора гімназії 71 Людмили Терновської, керівника ДНЗ «Надія» Ірини Кіченко.
Після цього було проведено тематичні сесії за напрямками і майстер-класи в освітніх закладах Запоріжжя. Фахівцями нашого університету було представлено такі майстер-класи:
Лариса Спіцина на майстер-класі «Стресменеджмент для працівників освіти» розповіла про відмінності кризового стресменеджменту та можливості управління накопичувальним (хронічним) робочим стресом; з групою опрацювали практично, в чому можна побачити / відчути ознаки накопичення невідреагованих стресових реакцій та як можна попередити або подолати негативні наслідки робочого стресу та запобігти професійне вигорання;
Ольга Іщук провела майстер-клас «Ефективний професіонал = гармонійна особистість», обговоривши з молодими управлінцями, що визначає ефективність професіонала, як ресурси активності, творчості, відкритості новому досвіду, дозволяють піклуватися про себе, забезпечувати гармонійний розвиток особистості та професіонала.
Проведені майстер-класи визвали позитивну реакцію освітян – учасників проекту бажання і мотивацію навчатися й далі, і слова вдячності Запорізькому національному університету за підтримку та долучення до таких актуальних ініціатив!
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2284194498276597

Факультет СПП