Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті провели профорієнтаційний захід «One day at university» для школярів

На історичному факультеті провели профорієнтаційний захід «One day at university» для школярів

На історичному факультеті провели профорієнтаційний захід «One day at university» для школярів
05.11.2018 16:28 Все Головні новини Факультети Історичний профорієнтаційна робота співпраця зі школами «One day at university» студрада

Тридцять першого жовтня на історичному факультеті було організовано захід для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл «One day at university». Змістовне наповнення заходу відзначалося пізнавально-розважальними характером та акцентом на профорієнтаційних питаннях – знайомство з історичним факультетом та його навчально-методичними можливостями, науковими досягненнями, матеріальним забезпеченням та перспективами самореалізації в умовах сучасного освітнього простору.

У галузі пізнавального контенту учням було запропонували виступ доцента кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Сергія Білівненка на тему «Гелловін: несвята історія (контекст української демонології)». Лекція супроводжувалася багатим наочним матеріалом та викликала жвавий інтерес з боку слухачів. Додатково було організовано екскурсію до археологічної лабораторії та музеїв, що діють на історичному факультеті.
Розважальний аспект було забезпечено силами студентської ради історичного факультету, зокрема, Сергій Ващенко (студент ІІ курсу, голова студради) запропонував учням взяти участь у квесті, що імітував навчальний процес у ВНЗ, та в захопливому психологічному тренінгу командного формату, що передбачав нагородження найбільш активних пам'ятними подарунками від студради історичного факультету.
Окремим елементом розважального контенту та тематичного зв'язку із історичним знанням був виступ запрошених гостей із клубу історичної реконструкції «Бастіон». Загалом, свято «One day at university» залишило в учнів позитивне враження та викликало цікавість до історії як науки.
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2284372511592129

Юрій Іріоглу, заступник декана історичного факультету з профорієнтаційної роботи

Схожі новини