Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ФІФ допомагають абітурієнтам підготуватись до ЗНО

Викладачі ФІФ допомагають абітурієнтам підготуватись до ЗНО

05.11.2018 15:38 Все Головні новини Факультети Іноземної філології профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами тренінг із ЗНО

Викладачі факультету іноземної філології ЗНУ продовжують проводити щомісячні тренінги з аудіювання англійською, німецькою, французькою мовою.

Мета проведення таких тренінгів – допомогти випускникам шкіл міста й області добре підготуватися до найскладнішої складової тестів ЗНО – аудіювання, яке потребує постійної практики.
Викладачі, які проводять заняття, ретельно готуються до зустрічі з одинадцятикласниками: добирають автентичні матеріали, складають тренувальні вправи, опрацьовують тематичну лексику – усе задля того, аби навчити майбутніх абітурієнтів стратегій роботи з текстами для прослуховування.
У листопаді вже відбулося два тренінги: – 1 листопада – із французької мови (проводила доцент кафедри романської філології Юлія Третяк) та 2 листопада – з англійської мови (проводила викладач кафедри іноземних мов професійного спілкування Олена Медевєдєва).
Цього місяця до практичної роботи залучилися учні випускних класів Вільнянської гімназії «Світоч», Запорізьких гімназій №№ 6, 11, 15, 71, 50 та «Елінт».
Перед заняттям викладачі ФІФ знайомлять майбутніх випускників із факультетом та надають інформацію щодо заходів, які плануються у поточному місяці.
Нагадуємо, що тренінг із німецької мови відбудеться 9 листопада о 16 годині, в аудиторії 321 другого навчального корпусу ЗНУ.

Валентина Ємельянова, заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи