Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для майбутніх журналістів провели низку тренінгів із написання наукових робіт

Для майбутніх журналістів провели низку тренінгів із написання наукових робіт

06.11.2018 09:27 Все Головні новини Факультети Журналістики Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених освітній процес тренінг

Упродовж двох тижнів (із 23 жовтня) на факультеті журналістики ЗНУ тривали тренінги з написання наукових робіт, ініційовані Науковим товариством студентства, аспірантів, докторантів і молодих вчених.

Питання того, як навчитися писати ідеальні курсові дослідження, хвилюють багатьох студентів, надто ж – якщо це їхня перша наукова робота. Щоб допомогти своїм молодшим колегам, магістранти Софія Кущ, Крістіна Бут, Таїсія Зозуль й Ілона Давиденкова під керівництвом заступника декана з наукової роботи факультету Людмили Чернявської провели низку тренінгів із написання курсових у групах другого курсу.
Тренери наголошували на практичній користі від написання курсових досліджень, говорячи про те, що методи наукового дослідження можуть застосовуватися і в практичній журналістській діяльності.
Основною метою заходу було пояснити студентам, як має виглядати структура роботи; навчити їх розрізняти складні наукові поняття; виховати відповідальність й академічну доброчесність. Не менш важливим завданням було надихнути майбутніх журналістів на початок роботи над курсовими та розповісти про основи створення графіку роботи.
Учасники тренінгів були дуже активними, ставили запитання, уточнювали викладений матеріал і брали участь у невеликих інтерактивних вправах.
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2285608301468550

Марина Михальчук