Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Викладачі біологічного факультету активно співпрацюють зі школами міста й області

06.11.2018 17:07 Все Головні новини Факультети Біологічний профорієнтаційна робота співпраця зі школами

На біологічному факультеті Запорізького національного університету триває профорієнтаційна робота зі старшокласниками. Упродовж жовтня представники науково-педагогічного колективу факультету зустрілися з майбутніми абітурієнтами м. Запоріжжя та Запорізької області, зокрема з м. Бердянська, Дніпрорудного, Мелітополя й Оріхова та двох смт – Кушугума і Балабіна.

Під час таких зустрічей абітурієнти дізналися про факультети і спеціальності Запорізького національного університету, їм також більш детально розповіли про біологічний факультет. Зокрема, в розмові з учнями йшлося про особливості вступної кампанії цього року. Їм розповіли про алгоритм успішної підготовки і складання ЗНО та про можливість покращити знання та підготуватися до вступу на обрану спеціальність. Для цього учнів запросили на підготовчі курси, що діють на базі вишу, та безкоштовні тренінги зі складання зовнішнього незалежного оцінювання, які щороку навесні проходять на базі ЗНУ.
Також старшокласники дізналися про матеріально-технічну базу та умови для навчальної, наукової, творчої та спортивної самореалізації, розвиток студентського самоврядування Запорізького національного університету. І звісно, викладачі факультету запросили учнів та їх батьків на День відкритих дверей ЗНУ, який відбудеться 11 листопада 2018 р.

Біологічний факультет